Колектив ТОВ «Верба-ВВ» щиро вітає найкращу половину людства з Міжнародним жіночим днем.


Колектив ТОВ «Верба-ВВ» щиро вітає найкращу половину людства, а серед них  і директора товариства Тетяну Полячук, з Міжнародним жіночим днем.

Всі позитивні звершення в економіці чи національній політиці, в лісовому господарстві, в деревообробці тощо ставали можливими завдяки відкритій чи прихованій участі у них жінок. 

Хтось із вас чудово забезпечує сімейний затишок, тим самим надихає чоловіків до нових звершень і перемог, а хтось – керує підприємствами чи виконує функції держави і своєю мудрістю, виваженістю та жіночою чарівністю сприяє вирішенню найскладніших задач.

Дорогі і чарівні жінки, де б ви не опинилися, там завжди зароджується чудова і приємна атмосфера, життя і робота набувають позитивного змісту та позитивних, приємних моментів.

Нехай Ваші посмішки, мудрість і жіноча краса будуть цінними знахідками у всіх сферах життя.

Пелет гранули

Пелет гранули

З невпинним підвищенням цін на нафту і газ пропорційно зростає попит на деревні гранули, які використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах.

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка являє собою деталь транспортної тари з твердою підставою, основною функцією якої є переміщення, зберігання і транспортування спеціальними механізмами різноманітних товарів. Класифікується за розмірами.

Деревне вугілля

Деревне вугілля

Високоякісне деревне вугілля, виготовлене з екологічно чистої деревини твердолистяних порід, використовують для якісного і швидкого приготування їжі на грилі, барбекю, а також промислового виробництва.