Лісокористувачі Волині сплатили до бюджетів майже 60 мільйонів рентної плати


Дари волинських лісів упродовж січня-травня 2021 року поповнили бюджети всіх рівнів на 59,1 мільйона гривень рентної плати, - повідомляє сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області. - До загального фонду бюджету сплатили 49,9 мільйона гривень, а до спецфонду – 9,2 мільйона гривень ренти за спецвикористання лісів області.

«За підсумками п’яти місяців 2021 року волинські лісокористувачі сплатили до бюджетів усіх рівнів на понад 20 мільйонів гривень більше рентної плати. Якщо торік через суворий карантин лісокористувачі відчували значні труднощі економічного характеру, то нинішнє пожвавлення економічних процесів сприяє залученню бюджетних надходжень», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Саме відновленням економічної активності – чудова нагода залучити додаткові кошти до бюджетів громад з початком збору волинської чорниці, –наголошують у податковій службі краю.

«Початок ягідно-грибного сезону відтермінували погодні умови. Однак, незалежно від метеоситуації та врожаю, заготівельники волинської чорниці повинні сплатити всі передбачені законом податки від кількості зібраних дарів лісу. Просимо керівників громад ретельно аналізувати діяльність усіх комерційних структур, які заготовлятимуть ягоди та гриби з комерційною метою на території громади, і наполягати на сплаті податків. У разі порушень варто інформувати податкову службу», – наголошує Світлана Савчук.

Пелет гранули

Пелет гранули

З невпинним підвищенням цін на нафту і газ пропорційно зростає попит на деревні гранули, які використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах.

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка являє собою деталь транспортної тари з твердою підставою, основною функцією якої є переміщення, зберігання і транспортування спеціальними механізмами різноманітних товарів. Класифікується за розмірами.

Деревне вугілля

Деревне вугілля

Високоякісне деревне вугілля, виготовлене з екологічно чистої деревини твердолистяних порід, використовують для якісного і швидкого приготування їжі на грилі, барбекю, а також промислового виробництва.