У волинських лісах працює понад 40 відеокамер: для чого вони потрібні


На Волині охопили камерами спостереження всі ліси. Нині працює 41 камера. Така система відеонагляду охоплює понад 600 тисяч гектарів лісів, – розповів Суспільному спеціаліст обласного управління лісомисливського господарства Володимир Левосюк.


У Маневицькому лісовому господарстві встановлено п'ять відеокамер.

На посту черговий через два монітори стежить за протипожежною ситуацією. Нині в області діє п'ятий, найвищий клас пожежної небезпеки, каже головний спеціаліст охорони і захисту лісу Володимир Левосюк.

Якщо черговий помічає через камеру відеоспостереження займання у лісі, на місце події викликають підрозділи ДСНС.


Також спостереження ведуть із півсотні пожежно-спостережних веж. "Із них – 41 вежа оснащена телевізійною системою спостереження. Вони перекривають 100%. Лісистість області в нас 34 %, щоб ви розуміли, і ці всі вежі перекривають цю лісистість", – зазначив головний спеціаліст охорони і захисту лісу.


Повністю покрити системою відеоспостереження ліси змогли цього року, – розповів головний лісничий Маневицького лісгоспу Віталій Пащук. Першу камеру тут встановили у 2009-му, а тепер техніку осучаснили.


У лісової охорони Волині є свої пожежні станції. У Маневицькому лісгоспі на чергуванні – чотири машини. У складі добровільної пожежної дружини перебуває 60 осіб, тому в разі потреби пожежні автомобілі виїжджають на будь-яку пожежу.

Через високий рівень пожежної небезпеки відвідувати та заїжджати машинами в ліс людям забороняють. Зі слів спеціаліста охорони і захисту лісу, за порушення пожежної безпеки передбачений штраф від 1 530 до 4 970 гривень. Додає: у період спеки волиняни можуть відпочивати в облаштованих рекреаційних пунктах, яких в області є майже 800.

Пелет гранули

Пелет гранули

З невпинним підвищенням цін на нафту і газ пропорційно зростає попит на деревні гранули, які використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах.

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка являє собою деталь транспортної тари з твердою підставою, основною функцією якої є переміщення, зберігання і транспортування спеціальними механізмами різноманітних товарів. Класифікується за розмірами.

Деревне вугілля

Деревне вугілля

Високоякісне деревне вугілля, виготовлене з екологічно чистої деревини твердолистяних порід, використовують для якісного і швидкого приготування їжі на грилі, барбекю, а також промислового виробництва.