На Камінь-Каширщині діє виїзна група з проведення обліку наявних пилорам


З метою посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів, недопущення їх розкрадання і незаконного використання в районі проводить діяльність спеціально створена виїзна група, - інформує Район.Камінь-Каширський.

На апаратній нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук, говорили про результати діяльності виїзної групи з проведення обліку наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств, що знаходяться на території району та здійснюють виробничу діяльність задля отримання прибутку, -- повідомляє сайт РДА.

За словами в. о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму апарату райдержадміністрації Ольги Кузьмич, з метою посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів, недопущення їх розкрадання і незаконного використання, порушення встановленого чинними нормативними актами порядку заготівлі та переробки деревини, орієнтуючись на відповідне доручення голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2016 року № 1110/17/2-16, за дорученням голови райдержадміністрації від 3 березня 2016 року № 292/07/2-16 було створено цю районну робочу групу, до складу якої увійшли представники податкової служби та правоохоронних органів, державних лісогосподарських підприємств.

Учасники наради заслухали інформаційні довідки начальника Камінь-Каширського відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Ірини Платонової, директора Камінь-Каширської філії ПАТ «Волиньобленерго» Ігоря Ярошука.

Керівник виконавчої гілки влади краю зауважив, що вирішення даного питання потребує чіткого контролю, а також дієвих механізмів взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування.

Пелет гранули

Пелет гранули

З невпинним підвищенням цін на нафту і газ пропорційно зростає попит на деревні гранули, які використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах.

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка являє собою деталь транспортної тари з твердою підставою, основною функцією якої є переміщення, зберігання і транспортування спеціальними механізмами різноманітних товарів. Класифікується за розмірами.

Деревне вугілля

Деревне вугілля

Високоякісне деревне вугілля, виготовлене з екологічно чистої деревини твердолистяних порід, використовують для якісного і швидкого приготування їжі на грилі, барбекю, а також промислового виробництва.