ДБР розслідує повідомлення про незаконні пилорами на Волині, де напали на журналістів


За результатами сюжету про виявлення нечіпованої деревини на одній з пилорам в селі Стобихівка і конфлікту з журналістами, порушене кримінальне провадження.

Про це стало відомо під час пресконференції про підсумки роботи Другого слідчого відділу (з дислокацією у Луцьку) Територіального управління ДБР, -
повідомляє Юлія Малєєва у Волинські новини.

Нагадаємо, у квітні в ЗМІ з’явилась інформація про 
масову незаконну заготівлю лісу в Камінь-Каширському районі. Як розповіли в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини місцеві жителі, у Стобихівці нараховується близько 50 пилорам, із яких заледве 10 працюють легально. Також у населеному пункті є два сушильних цехи для дерева.

«Одна сушильня значиться як корівник, молочний блок. Ми перевіряли в базах Держгеокадастру, – зазначили місцеві. – У нашому селі – така вирубка, що просто жах. Ніде такого немає в світі. Ліс знищується по всенькій Волинській області. За багато років була знищена не одна тисяча гектарів лісу».

Згодом на місці події побували й журналісти кількох телеканалів. В оператора «1+1» працівники пилорами 
забрали камеру, яку через 15 хвилин змушені були повернути. Окрім того, журналістам погрожували. Один із присутніх місцевих мешканців отримав травму нижньої кінцівки.

Як повідомив керівник Другого слідчого відділу (з дислокацією у Луцьку) Територіального управління ДБР Львова Сергій Єфремов, за результатами телевізійного сюжету відомості внесені в ЄРДР, проводиться досудове розслідування.
Пелет гранули

Пелет гранули

З невпинним підвищенням цін на нафту і газ пропорційно зростає попит на деревні гранули, які використовують для опалювання житлових будинків шляхом спалювання в невеликих гранульних котлах, печах і камінах або твердопаливних котлах.

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка для європіддонів

Палетна заготовка являє собою деталь транспортної тари з твердою підставою, основною функцією якої є переміщення, зберігання і транспортування спеціальними механізмами різноманітних товарів. Класифікується за розмірами.

Деревне вугілля

Деревне вугілля

Високоякісне деревне вугілля, виготовлене з екологічно чистої деревини твердолистяних порід, використовують для якісного і швидкого приготування їжі на грилі, барбекю, а також промислового виробництва.